Avira Free Android Security

Avira Free Android Security 3.0

Chroń swoje dane w przypadku kradzieży lub zagubienia telefonu

Avira Free Android Security pomaga chronić poufne dane, gdy zgubisz lub ukradną Ci telefon z systemem Android. Zainstalowana aplikacja umożliwi Ci zdalne zablokowanie smartfona, usunięcie danych oraz włączenie dźwięku alarmu.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Pozwala zdalnie zablokować telefon
  • Umożliwia usunięcie danych z telefonu za pośrednictwem komputera
  • Pozwala włączyć donośny dźwięk alarmu
  • Ułatwia znalezienie telefonu

Wady

  • Ograniczone opcje antywirusowe

Bardzo dobry
8

Avira Free Android Security pomaga chronić poufne dane, gdy zgubisz lub ukradną Ci telefon z systemem Android. Zainstalowana aplikacja umożliwi Ci zdalne zablokowanie smartfona, usunięcie danych oraz włączenie dźwięku alarmu.

Odzyskaj kontrolę nad swoim urządzeniem

Niektóre aplikacji na Twym telefonie, na przykład manager haseł lub poczta elektroniczna, mogą zawierać poufne dane. W związku z tym zgubienie lub co gorsza kradzież komórki, może wpakować Cię w poważne kłopoty. Avira Free Android Security pozwoli Ci zablokować telefon, co ograniczy dostęp do zapisanych na nim informacji oraz pokazać, korzystając z serwisu Google Maps, gdzie Twoja komórka się znajduje. Z aplikacji możesz korzystać aż na pięciu urządzeniach.

Jak korzystać z Avira Free Android Security?

Aplikacja Avira Free Android Security jest łatwa w instalacji i użyciu. Przede wszystkim trzeba wprowadzić swój adres e-mail. Domyślnie jest to adres Gmail, który skojarzony jest z Twoim telefonem, ale można to zmienić. Po wprowadzeniu adresu i kliknięciu linka w mailu potwierdzającym założenie konta, instalacja zostanie zakończona. Teraz, za pomocą dowolnej przeglądarki, możesz zarządzać informacjami dostępnym na Twej komórce.

Doskonałą funkcją Avira Free Android Security jest możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się Twój telefon, korzystając z jego odbiornika GPS. Ponadto, możemy zablokować komórkę oraz wyświetlić swoje informacje kontaktowe. Avira Free Android Security umożliwi też usunięcie wszystkich danych z telefonu, by zapobiec ich wpadnięciu w niepowołane ręce. Przydatną funkcją jest też zdalne włączenie głośnego alarmu. Pomoże to w znalezieniu telefonu w barze lub w sypialni.

Avira Free Android Security zawiera również funkcję programu antywirusowego, który skanuje aplikacje i pliki w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń. Funkcja ta jest łatwa w użyciu, ale jej możliwości są dość ograniczone w porównaniu do aplikacji takich, jak Zoner AntiVirus Free czy avast! Mobile Security. Programy te oferują podobne funkcje ochrony danych, ale umożliwiają też skanowanie telefonu o określonej godzinie, co pozwoli oszczędzić nam czasu. Mają one też opcje skanowania cyklicznego, np., w każdy wtorek o godz.13.

Werdykt

Avira Free Android Security doskonale zapobiegnie wpadnięciu Twoich poufnych danych w niepowołane ręce.

Avira Free Android Security

Download

Avira Free Android Security 3.0

Opinie użytkowników o Avira Free Android Security